fbpx

Strona używa cookies, aby zapewnić najwyższą jakość usług. Korzystając ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na otrzymywanie cookies.więcej

Blog

“Wszystko jest możliwe”

13.10.2020

“Jeśli nic nie jest pewne, wszystko jest możliwe”. W chwilach zwątpienia przeczytajcie to kilka razy i zapamiętajcie. Ten napis grawerowaliśmy na początku pandemii i przez to nabrał dodatkowego, niezwykłego znaczenia. Ten piękny odręczny napis grawerowaliśmy dla wyjątkowej Pani Grafolog. Laser bardzo dokładnie odwzorował każdą pojedynczą literkę, zaakcentował również miejsca docisku długopisu – w rzeczywistości prezentował […]

Stópka dziecka z rzeczywistego zdjęcia

13.10.2020

Ta mała stópka należała do 6-tygodniowego Tymona, którą jego mama bardzo chciała mieć na torbie. Zrobiliśmy ją z rzeczywistego zdjęcia maluszka. Rozmiar stópki w rzeczywistości wynosił 7 cm i dokładnie taki wymiar zachowaliśmy podczas grawerowania. Tymon, rośnij zdrowo!  

DLA MAMY I CÓRKI

13.10.2020

W tej wzruszającej realizacji, pomniejszyliśmy naszą BABY BAG, by pasowała do wzrostu 2-letniej dziewczynki i na obydwu torbach – dla mamy i córki – wygrawerowaliśmy niezwykłe imię dziewczynki.  

ŚWIĘTO PRZYJAŹNI

13.10.2020

Te dwie małe dziewczynki, które dzisiaj mają 8 lat, przyjaźnią się od urodzenia i dziś postanowiły to uczcić. Torebkami. Znak nieskończoności to ich prywatny symbol przyjaźni. Mam nadzieję, że za jakieś 50 lat spotkają się, te torebki przetrwają, a one będą miały piękne wspomnienia.  

Łańcuch DNA jako symbol marzeń

13.10.2020

„To jest czynnik transkrypcyjny oddziałujący z łańcuchem DNA. Nie mogę pisać o szczegółach badań, które jeszcze nie są opublikowane. Ale dla mnie osobiście jest to symbol, że marzeń nie realizuje się po linii prostej. A nawet najczarniejsza, wydawałoby się, chmura ma srebrną podszewkę. Musimy tylko wybaczyć samemu sobie i dać sobie drugą szansę”.    

Odręczny rysunek 6-letniej dziewczynki

27.07.2020

Wyobraźcie sobie zakochanego w córeczce tatę, który zamawiając torbę dla swojej żony, zamawia też jej pomniejszoną wersję dla swojego dziecka. Ale to nie wszystko. W tajemnicy przed dziewczynką, skanuje odręczny rysunek jej ulubionego bociana i ten obrazek umieszczamy na torbie wraz z dedykacją, na pamiątkę dla niej jak dorośnie. 

Przywara-Strzałka Hello | tel. 782300418 | hello@przywarastrzalka.com