fbpx
Wspólnie z marką PHENOME przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy prezent. Od dziś, do każdego zamówienia powyżej 600 zł, dołączymy krem do rąk tej niezwykłej marki. Produkt, który zadba o Wasze dłonie i będzie idealnie pasował do naszej torebki.

Strona używa cookies, aby zapewnić najwyższą jakość usług. Korzystając ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na otrzymywanie cookies.więcej

BLOG

Kosma i Diana

15.09.2021

Czy widzisz na tej torebce konia?

Narysował go 8-letni Kosma. Umiejscowienie zwierzęcia było kluczowe dla jego twórcy. Koń miał się znaleźć się dokładnie tam, gdzie znajduje się serce. Według Kosmy, gdy jego mama się zestresuje – będzie mogła spojrzeć na tego konia i dzięki temu będzie on w jej sercu. Ale tej historii wszystko jest niezwykłe, posłuchajcie:

„Konik, którego narysował istnieje naprawdę i należal do pradziadka Kosmy. Kiedy Kosma był malutki – Diana (tak ma na imię koń) zaglądała do wózka za każdym razem jak przychodziliśmy na padok. Z czasem odkryłam, ze mój dziadek specjalnie stawia wózek obok padoku tak by Diana mogła zawsze spojrzeć na małego. Odganiała wszystkie robaki tak skutecznie, że nie potrzebowaliśmy osłaniać wózka. Kiedy był większy, mój dziadek zbudował mu piaskownice obok padoku i Diana nadal asystowała mu przy zabawie wychylając głowę.
Potem przenieśliśmy się za granicę i mój synek widywał Diane tylko na wakacjach i przez Skype. Mój dziadek zmarł rok temu i świat mojego synka się rozsypał. Wtedy zaczął rysować konie. Przyklejał je nam na kurtki, torby, wieszał na lodówkę. Zawsze z lewej strony. Twierdził, że to symbol rodzinnej miłości.

Od roku wzdychałam do waszej torebki i co jakiś czas pokazywałam ją mężowi. Ale mój mąż udawał, że nie słyszy. W końcu wpadł na pomysł, żeby to Kosma wymyślił grawer. O swoich planach powiadomili mnie niedawno. Kosma byl tak bardzo podekscytowany, że może stworzyć Dianę na torebce, ze któregoś dnia podczas śniadania powiedział, że kupują mi torebkę z Diana. Wtedy już mój mąż nie miał wyboru”.

#superpowerbag

Skomentuj

Dodaj komentarz