fbpx
Twoje historie tworzą naszą historię... Odwiedź nasz blog i zobacz jak niezwykłe opowieści zapisujemy na naszych torbach.

The site uses cookies to ensure the highest quality of services. By using the site, without changing your browser settings, you agree to receive cookies.more

Przywara-Strzałka to marka personalizowanych, ręcznie robionych toreb ze skóry naturalnej. Powstała z prawdziwej pasji i marzeń, by tworzyć piękne, unikatowe przedmioty, które będą miały znaczenie. Dziś, wraz z całym zespołem, w naszej własnej pracowni, tworzymy prawdziwe przedmioty mocy. Wszystkie torby wykonujemy ręcznie z polskich i włoskich skór naturalnych, z zachowaniem zasad prawdziwego rzemiosła.

Mamy świadomość, że dzięki ręcznej pracy i odpowiedzialności społecznej, jesteśmy częścią czegoś większego. Tworzymy produkty uniwersalne, nie podlegające sezonowości i zachęcamy do odpowiedzialnych wyborów. Oferujemy prawdziwą jakość przez wytwarzanie produktów ręcznie, w małych ilościach, eliminując nadprodukcję. Część naszych dochodów przeznaczamy na wsparcie fundacji i ważnych inicjatyw społecznych. Nowoczesny luksus to według nas ręczna praca i możliwość naprawy każdej produkowanej przez nas torby. Wierzymy też w rzemieślnicze podejście, inwestowanie w ludzi a nie maszyny i nie spieszymy się z żadnym produktem - poświęcamy tyle czasu, ile potrzeba na ręczne wykonanie każdego z nich.

Nie tworzymy tylko produktów - tworzymy prawdziwe symbole i uwieczniamy ważne chwile. Na naszych torbach zapisujemy laserem wyjątkowe historie naszych Klientów. Każda torba to inna opowieść, to źródło prawdziwej siły, odwagi lub symbol miłości.

Wierzymy, że poprzez swoją autentyczność - ręczną pracę, pasję, rzemiosło i prawdziwe zaangażowanie mamy realny wpływ na ludzi, świat i piękno dookoła nas. To dla nas ważny dla krok w kierunku zrównoważonej przyszłości. Wszystkie nasze produkty, odpowiednio pielęgnowane będą służyć przez całe życie i w ten sposób zapiszą swoją własną historię.