fbpx

Strona używa cookies, aby zapewnić najwyższą jakość usług. Korzystając ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na otrzymywanie cookies.więcej

BLOG

Mama

24.08.2021

Ten piękny rysunek jest dziełem 6-letniej Zosi. Znalazł się na torbie, którą jej mama dostała w prezencie od wszystkich swoich czterech córek. Najstarsze z nich, w tajemnicy, zamówiły torbę i wybrały jeden z rysunków do wygrawerowania.

Zosia, jak mówi jej mama, jest prawdziwą artystką i każdego dnia tworzy ogromne ilości rysunków. Jest bardzo wrażliwa, utalentowana a już za chwilę idzie do szkoły muzycznej, gdzie będzie uczyć się grać na pianinie, bo „w przyszłości chce grać i śpiewać romantyczne francuskie melodie”. Zosia marzy też by kiedyś zostać mamą 6 córek.

„Nie udało nam się nagrać tego jak Zosia cieszyła się, gdy pierwszy raz zobaczyła tę torebkę. Doprowadziła nas do łez. Kiedyś pokazałam im stories „Dzieciaków Cudaków” i zachwyciłam się personalizowaną torebką. Dziewczynki więc zorganizowały wszystko od początku do końca. Jestem zachwycona tym prezentem, takiego nie ma nikt i nie będzie miał.”

Wszystkiego najlepszego dla Mamy ❤️ Gratulujemy wspaniałych córek ❤️ A Zosi życzymy pięknych dni w nowej szkole, upływających w rytmie francuskich melodii, no i sześciu córek w przyszłości, oczywiście ❤️

Skomentuj

Dodaj komentarz