fbpx
Wspólnie z marką PHENOME przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy prezent. Od dziś, do każdego zamówienia powyżej 600 zł, dołączymy krem do rąk tej niezwykłej marki. Produkt, który zadba o Wasze dłonie i będzie idealnie pasował do naszej torebki.

Strona używa cookies, aby zapewnić najwyższą jakość usług. Korzystając ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na otrzymywanie cookies.więcej

BLOG

Mama

24.08.2021

Ten piękny rysunek jest dziełem 6-letniej Zosi. Znalazł się na torbie, którą jej mama dostała w prezencie od wszystkich swoich czterech córek. Najstarsze z nich, w tajemnicy, zamówiły torbę i wybrały jeden z rysunków do wygrawerowania.

Zosia, jak mówi jej mama, jest prawdziwą artystką i każdego dnia tworzy ogromne ilości rysunków. Jest bardzo wrażliwa, utalentowana a już za chwilę idzie do szkoły muzycznej, gdzie będzie uczyć się grać na pianinie, bo „w przyszłości chce grać i śpiewać romantyczne francuskie melodie”. Zosia marzy też by kiedyś zostać mamą 6 córek.

„Nie udało nam się nagrać tego jak Zosia cieszyła się, gdy pierwszy raz zobaczyła tę torebkę. Doprowadziła nas do łez. Kiedyś pokazałam im stories „Dzieciaków Cudaków” i zachwyciłam się personalizowaną torebką. Dziewczynki więc zorganizowały wszystko od początku do końca. Jestem zachwycona tym prezentem, takiego nie ma nikt i nie będzie miał.”

Wszystkiego najlepszego dla Mamy ❤️ Gratulujemy wspaniałych córek ❤️ A Zosi życzymy pięknych dni w nowej szkole, upływających w rytmie francuskich melodii, no i sześciu córek w przyszłości, oczywiście ❤️

Skomentuj

Dodaj komentarz