fbpx
Wspólnie z marką PHENOME przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy prezent. Od dziś, do każdego zamówienia powyżej 600 zł, dołączymy krem do rąk tej niezwykłej marki. Produkt, który zadba o Wasze dłonie i będzie idealnie pasował do naszej torebki.

Strona używa cookies, aby zapewnić najwyższą jakość usług. Korzystając ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na otrzymywanie cookies.więcej

BLOG

„Epic Games 2021 Bankier Zegarmistrz”

30.06.2022
„Obraz, którego kontur poprosiłam, żeby znalazł się na mojej torebce  powstał w lutym 2021 r. Namalowany i narysowany jest techniką mieszaną, na tekturze malarskiej, opawiony w ramę, pod szkłem. Ma format 50x70cm.  Jest tzw. portretem emocjonalnym, czyli podobieństwo nie jest zachowane, natomiast nacisk kładłam na cechy osobowości portretowanej osoby.
Jest jednym z tych moich obrazów które lubię, dlatego na jego kanwie stworzyłam cykl prac, które różnią się nie tylko kolorystycznie ale i są od siebie inne w detalach. Mam wrażenie, że ten morfing, ten rozwój bohatera obrazu i jego obecność w różnych pracach jest jakimś rodzajem drogi i przygody artystycznej. Również osobistej, bo kolejne wcielenia są w pewien sposób moimi obserwacjami.
Wybrałam go jako manifest mojej sztuki na torebce od Was, bo to dobre połączenie, pełne właściwej energii. Obecnie główny podstawowy obraz wisi w Galerii Brama Bielańska, w ramach mojej dużej wystawy samodzielnej, pod tytułem: #redstorries, #hairstorries, #herstorries. Jest tam ponad 100 moich prac, a Brama Bielańska jest czynna od środy do niedzieli w godzinach 10 – 17.00.”
Magdalena Latasiewicz
@mlatosiewicz
fb: LATOSIEIWCZ MAGDALENA ART

Skomentuj

Dodaj komentarz