fbpx
Wspólnie z marką PHENOME przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy prezent. Od dziś, do każdego zamówienia powyżej 600 zł, dołączymy krem do rąk tej niezwykłej marki. Produkt, który zadba o Wasze dłonie i będzie idealnie pasował do naszej torebki.

Strona używa cookies, aby zapewnić najwyższą jakość usług. Korzystając ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na otrzymywanie cookies.więcej

BLOG

Odręczny rysunek 6-letniej dziewczynki

27.07.2020

Wyobraźcie sobie zakochanego w córeczce tatę, który zamawiając torbę dla swojej żony, zamawia też jej pomniejszoną wersję dla swojego dziecka. Ale to nie wszystko. W tajemnicy przed dziewczynką, skanuje odręczny rysunek jej ulubionego bociana i ten obrazek umieszczamy na torbie wraz z dedykacją, na pamiątkę dla niej jak dorośnie.

Ilość komentarzy, jaka przyszła po tej realizacji, była ogromna. Trudno opisać jakie wzruszenie daje nam bycie częścią takich historii i ich urzeczywistnianie. Czasami tworzymy torby dla mam i córek, z takim samym grawerunkiem, w różnych rozmiarach, ale taka historia, pomysłowość i zaangażowanie taty zdarzyły się tylko raz. Brawa dla taty, nieustające.

Skomentuj

Dodaj komentarz