fbpx
Twoje historie tworzą naszą historię... Odwiedź nasz blog i zobacz jak niezwykłe opowieści zapisujemy na naszych torbach.

Strona używa cookies, aby zapewnić najwyższą jakość usług. Korzystając ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na otrzymywanie cookies.więcej

Ręcznie robione torby i torebki skórzane

Wszystkie produkty tworzymy ręcznie z zachowaniem tradycyjnych technik rzemieślniczych w naszej własnej pracowni. Korzystamy ze skór naturalnych pochodzących z polskich i włoskich garbarni, które są dla nas robione na zamówienie. Dzięki temu mamy wpływ na ich jakość, wykończenie i wytrzymałość. Do minimum ograniczamy ingerencję w skórę, tworząc zupełnie nową jakość. Nasze torby mają niewielkie przeszycia, nie posiadają podszewek, a dzięki wykończonej od spodu skórze są bardzo łatwe w pielęgnacji.

Uważamy, że nie można nazwać produktu luksusowym, jeśli nie można go naprawić. Każda kupiona u nas torba, może być naprawiona przez nasz zespół. Wierzymy w rzemieślnicze podejście dlatego nie spieszymy się z produkcją. Każdy etap tego procesu traktujemy z najwyższą troską.