fbpx
Wspólnie z marką PHENOME przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy prezent. Od dziś, do każdego zamówienia powyżej 600 zł, dołączymy krem do rąk tej niezwykłej marki. Produkt, który zadba o Wasze dłonie i będzie idealnie pasował do naszej torebki.

Strona używa cookies, aby zapewnić najwyższą jakość usług. Korzystając ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na otrzymywanie cookies.więcej

Ręcznie robione torby i torebki skórzane

Wszystkie produkty tworzymy ręcznie z zachowaniem tradycyjnych technik rzemieślniczych w naszej własnej pracowni. Korzystamy ze skór naturalnych pochodzących z polskich i włoskich garbarni, które są dla nas robione na zamówienie. Dzięki temu mamy wpływ na ich jakość, wykończenie i wytrzymałość. Do minimum ograniczamy ingerencję w skórę, tworząc zupełnie nową jakość. Nasze torby mają niewielkie przeszycia, nie posiadają podszewek, a dzięki wykończonej od spodu skórze są bardzo łatwe w pielęgnacji.

Uważamy, że nie można nazwać produktu luksusowym, jeśli nie można go naprawić. Każda kupiona u nas torba, może być naprawiona przez nasz zespół. Wierzymy w rzemieślnicze podejście dlatego nie spieszymy się z produkcją. Każdy etap tego procesu traktujemy z najwyższą troską.