fbpx
Wspólnie z marką PHENOME przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy prezent. Od dziś, do każdego zamówienia powyżej 600 zł, dołączymy krem do rąk tej niezwykłej marki. Produkt, który zadba o Wasze dłonie i będzie idealnie pasował do naszej torebki.

Strona używa cookies, aby zapewnić najwyższą jakość usług. Korzystając ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na otrzymywanie cookies.więcej

Skórzane akcesoria handmade

Jesteśmy „less waste”. Wszystkie nasze produkty wycinamy ręcznie dzięki czemu mamy kontrolę nad ilością wytwarzanych odpadów. Staramy się uwzględnić ten aspekt już na etapie projektowania naszych toreb. Wszystkie pozostałości skóry wykorzystujemy do produkcji breloków, etui na klucze, wizytowników, kokard i frędzli, które również personalizujemy laserem.

Jako nowość w naszej ofercie wprowadziliśmy zaprojektowane przez nas notatniki. Papier, z którego powstała ich okładka ma niezwykłą historię – choć był inspirowany pancerzem chrząszcza, przypomina powierzchnię księżyca. I co najważniejsze – zawiera 25% odpadów skór naturalnych pochodzących z produkcji toreb. To nasz pokłon w stronę skóry naturalnej i spełnienie marzenia o jej recyklingu.