Regulamin

Korzystanie z serwisu / sklepu www.przywarastrzalka.com oznacza pełną akceptację niniejszego regulaminu.


Informacje ogólne

Właścicielem sklepu internetowego www.przywarastrzalka.com jest P.O. Bogumił Strzałka, Skrzyszów 340, 39-103 Ostrów, e-mail: hello@przywarastrzalka.com, kom. 663 335 942, NIP: 818-152-69-09. Ceny produktów sklepu są cenami brutto i wyrażone są w PLN (Złoty Polski) Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez Kupującego. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu, przeprowadzania i odwoływania różnych akcji promocyjnych na jego stronach, bądź wprowadzania w nich zmian.

Zasady zamawiania

Aby dokonywać zakupów w naszym sklepie, po wybraniu produktu należy kliknąć ikonę „Kup teraz”, następnie wypełnić formularz swoimi danymi. Po złożeniu zamówienia na podany przez Kupującego adres e-mailowy przesłany zostanie mail z informacją o zamówieniu. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w piątek po godz. 18.00, w soboty, niedziele oraz święta rozpatrywane będą od rana w pierwszym najbliższym dniu pracy. Jeżeli płatność nie nastąpi maksymalnie do 10 dnia od złożenia zamówienia automatycznie zamówienie zostanie anulowane. Jest to jednoznaczne z rozwiązaniem umowy kupna-sprzedaży. Kupujący otrzyma od nas e-maila z informacją o zaistniałej sytuacji i przyczynie anulowania zamówienia. Strona/sklep www.przywarastrzalka.com zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówienia w przypadku wystąpienia błędów na stronach sklepu, polegających na wyświetleniu błędnych informacji o cenach lub stanie towarów. Jak i również w sytuacjach wzbudzających wątpliwość autentyczności danych podanych przez Klienta w trakcie procesu zamawiania. 

Płatność, realizacja i dostawa towarów

Koszty przesyłki pokrywane są przez Kupującego. Zamówione towary są dostarczane do klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej, pod adres wskazany w formularzu zamówień. Termin dostawy zamówionych towarów to czas określony w opisie produktów oraz czas potrzebny na dostawę kuriera, od momentu wpływu należności na rachunek bankowy. Sklep www.przywarastrzalka.com nie ponosi odpowiedzialności za wynikłe spóźnienia spowodowane złą pracą firm kurierskich. W przypadku zaginięcia przesyłki ponowna wysyłka towaru lub zwrot ceny może nastąpić po rozpatrzeniu reklamacji złożonej w firmie kurierskiej. Wysyłamy towar za granice Polski. - koszty przesyłki ustalane są indywidualnie.  Płatności należy dokonać bezpośrednio przelewem na nasze konto bankowe lub przez paypal. W takim wypadku prosimy o podanie w tytule numeru zamówienia (dane te są niezbędne, brak ich spowoduje wydłużenie czasu realizacji Twojego zamówienia, lub nie zrealizowanie tego zamówienia.). Wszystkie zamówienia realizowane są w terminie 10-15 roboczych dni, chyba że opis produktu zawiera inny czas realizacji. Momentem przyjęcia zamówienia jest dzień złożenia zamówienia pod warunkiem, że zostało ono opłacone tego samego dnia. Realizacja płatności w późniejszym terminie skutkuje wydłużeniem czasu realizacji o liczbę dni tego opóźnienia, chyba że zostało to wcześniej zastrzeżone przez Klienta. W okresie promocji i wyprzedaży czas realizacji może wydłużyć się do 15-20 roboczych dni.  

Dane do przelewu:
Bogumił Strzałka, IDEA BANK  63 1950 0001 2006 3244 5647 0001 lub paypal: strzalkaprzywara@gmail.com

 

Zwroty towaru i reklamacje

Klient który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie (wzór do pobrania poniżej), w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki . Towar powinien wrócić w takim stanie, w jakim został zakupiony, w oryginalnym opakowaniu wraz z dowodem zakupu (stanowiącym jednocześnie gwarancję) (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.) pod adres: Przywara-Strzałka, św. Barbary 3, 39-100 Ropczyce. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru, obniżonej o cenę przesyłki. Koszt przesyłki zwrotnej jest po stronie Kupującego. Chęć dokonania zwrotu należy zgłosić na hello@przywarastrzalka.com. Zwrotom nie podlegają produkty robione na indywidualne zamówienie – o zmienionych wymiarach oraz personalizowane grawerem. Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są 2-letnią gwarancją producenta. Gwarancji nie podlegają wszelkiego rodzaju przypadkowe lub celowe mechaniczne uszkodzenia (rozdarcia, przecięcia, odbarwienia itp.),uszkodzenia spowodowane niedbałym bądź niewłaściwym użytkowaniem, wady jawne widoczne w momencie otrzymania paczki i niezgłoszone natychmiast po ich stwierdzeniu. Podstawą przyjęcia reklamacji jest dowód zakupu towaru. Każdy reklamowany towar powinien posiadać dołączony dokument reklamacji towaru lub oświadczenie reklamacyjne zawierające opisaną przyczynę reklamacji oraz kiedy i w jakich okolicznościach wady powstały. Należy również podać swoje imię, nazwisko, adres, numer zamówienia, a także deklarację żądań (wymiana na inny egzemplarz, naprawa, zwrot gotówki). Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki, a Klient zostanie poinformowany o wyniku reklamacji. W przypadku uzasadnionej reklamacji koszty przesyłki związane z reklamacją pokrywa sklep według cennika krajowego na usługi powszechne Poczty Polskiej. W przypadku wysyłki reklamowanego produktu za pośrednictwem innego przewoźnika, sklep nie pokrywa kosztów według danego przewoźnika, tylko według cennika krajowego na usługi powszechne Poczty Polskiej. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji koszty przesyłki związane z reklamacją pokrywa klient. Dążymy do  pozasądowego rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń.

Pozostałe ustalenia

Wszystkie informacje tekstowe oraz zdjęcia produktów znajdujące się na www.przywarastrzalka.com są chronione prawami autorskimi. Zabrania się ich  rozpowszechniania i używania do celów handlowych bez naszej zgody. Składając zamówienie, Klient wyraża zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883). Zebrane dane mogą być udostępniane wyłącznie podmiotom wskazanym w przepisach prawa. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania na warunkach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Podanie danych osobowych przez Użytkownika jest dobrowolne. Wyrażając zgodę na otrzymywanie newslettera Klient wyraża zgodę na otrzymywanie informacji handlowej kierowanej za pomocą środków komunikacji elektronicznej w szczególności poczty elektronicznej zgodnie z przepisem art. 10 ust 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 144 z 2002 r. poz. 1204). Założenie konta oraz złożenie zamówienia w sklepie oznacza zaakceptowanie postanowień powyższego regulaminu. W razie niejasności lub pytań dotyczących regulaminu, prosimy o kontakt:  hello@przywarastrzalka.com